Vzhledem k aktuální situaci ve světě je v současné době bohužel vyhlášen STOP stav na expedice kol značky WOOM, a to do odvolání. Omlouváme se , ale dětská kola není možné expedovat z důvodu absence distribuce kol ze strany výrobce. Jakmile se situace s dovozem kol stabilizuje, obnovíme expedice kol k zákazníkům.

Zámek Facilo 32/150HB230 USH

1714
Neohodnoceno

Kvalitní uzamykací systém ABUS s patentovaným provedením kulatého oka


  • Do 4 dnů
1 099 Kč
Kategorie: Zámky
Záruka: 2 roky
 

Specifikace:

  • oko poskytuje maximální odolnost proti překonání
  • dvojité jištění oka v těle zámku
  • dva klíče / oboustranný
  • vysoká ochrana proti nežádoucí manipulaci 

 

Produkt

Rozměry v mm

Hmotnost v g

32/150HB230 USH

230 / 109 / 12

1040

ABUS August Bremicker Söhne KG
 
Německý koncern ABUS KG patří mezi největší světové výrobce mechanického zabezpečení. Firma byla založena již v roce 1924.
V současné době zaujímá ABUS vedoucí postavení ve všech segmentech a oblastech světového trhu. Komplexní výrobní program zahrnuje produkci visacích zámků, petlic, cylindrických vložek, přídavných dveřních a okenních zámků, cyklo a moto zámků.

Samotná výroba všech produktů ABUS probíhá v souladu s příslušnými evropskými normami. Výrobní postupy se řadí mezi ty nejmodernější v dnešním průmyslu. Během samotné výroby se provádějí namátkové testy, které zaručují vysokou kvalitu všech produktů. Firma ABUS při vývoji svých výrobků spolupracuje s německou kriminální policií. ZabezpečeníABUS uznávají významné pojišťovny ve sdružení VdS.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.