Zámek ABUS 4804K/75

1801
1 hodnocení

Řetězový zámek ze speciální oceli.

Řada Abus Steel-O-Chain nabízí vynikající hodnotu pro poměr bezpečnosti a hmotnosti. Integrovaný zámek a flexibilita Steel-O-Chain poskytují jezdci pohodlí. Řetěz může být ovinut kolem sloupku sedadla pro snadnou a kompaktní přepravu, Odolný látkový kryt chrání povrch kola před poškozením. 5mm hranaté kalené ocelové spoje.


  • Do 4 dnů
529 Kč
Kategorie: Zámky
Záruka: 2 roky
 

- tloušťka oka 4 mm
- textilní ochranný potah
- vyrobený ze speciální oceli
- kvalitní cylindrická vložka


délka : 75 cm
hmotnost: 355 g

ABUS August Bremicker Söhne KG
 
Německý koncern ABUS KG patří mezi největší světové výrobce mechanického zabezpečení. Firma byla založena již v roce 1924.
V současné době zaujímá ABUS vedoucí postavení ve všech segmentech a oblastech světového trhu. Komplexní výrobní program zahrnuje produkci visacích zámků, petlic, cylindrických vložek, přídavných dveřních a okenních zámků, cyklo a moto zámků.

Samotná výroba všech produktů ABUS probíhá v souladu s příslušnými evropskými normami. Výrobní postupy se řadí mezi ty nejmodernější v dnešním průmyslu. Během samotné výroby se provádějí namátkové testy, které zaručují vysokou kvalitu všech produktů. Firma ABUS při vývoji svých výrobků spolupracuje s německou kriminální policií. ZabezpečeníABUS uznávají významné pojišťovny ve sdružení VdS.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.