Zámek ABUS 410/150HB140+SH34+10/120 Ultra Mini

1681
Neohodnoceno

Zámek na kolo ABUS Facilo 32/150HB230+USH +Cobra 10/140 patří mezi zámky s vyšší ochranou proti krádeži. Pokud se tedy bojíte nechat své kolo bez dozoru, je pro vás tento zámek ve tvaru písmene U ideálním řešením. Díky svému designu se stane i stylovým doplňkem vašeho kola. Jeho součástí je také držák pro snadné uchycení. Součástí balení je i přídavné ocelové lanko Cobra pro větší bezpečnost.


  • Do 4 dnů
1 399 Kč
Kategorie: Zámky
Záruka: 2 roky
 

Bezpečnost především

Základem zámku je oko z kalené oceli o průměru 12 mm. Ocel je základním materiálem celého zámku, nemusíte se tedy bát ani velmi drsných pokusů o jeho vytržení. Pro větší bezpečnost je třeba klíč v zámku při zamykání..

Výhody, které vás přesvědčí:

  • Součástí je i držák typu USH, díky kterému zámek jednoduše uchytíte přímo na sedlovku svého kola.

 

- Průměr oka 12mm
- Oko i tělo zámku je vyrobeno z tvrzené oceli
- Kvalitní cylindrická vložka
- Světlost oka v mm: 140x80
- Hmotnost: 1060g

ABUS August Bremicker Söhne KG
 
Německý koncern ABUS KG patří mezi největší světové výrobce mechanického zabezpečení. Firma byla založena již v roce 1924.
V současné době zaujímá ABUS vedoucí postavení ve všech segmentech a oblastech světového trhu. Komplexní výrobní program zahrnuje produkci visacích zámků, petlic, cylindrických vložek, přídavných dveřních a okenních zámků, cyklo a moto zámků.

Samotná výroba všech produktů ABUS probíhá v souladu s příslušnými evropskými normami. Výrobní postupy se řadí mezi ty nejmodernější v dnešním průmyslu. Během samotné výroby se provádějí namátkové testy, které zaručují vysokou kvalitu všech produktů. Firma ABUS při vývoji svých výrobků spolupracuje s německou kriminální policií. ZabezpečeníABUS uznávají významné pojišťovny ve sdružení VdS.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.