Zadní bezbateriová blikačka Reelight SL520

1619
1 hodnocení
  • 1 z 3

Indukce jede - Zadní bezbateriová blikačka na kolo pro vaše bezpečí!


  • Do 4 dnů
860 Kč
Kategorie: Zadní
Záruka: 2 roky
 

Reelight SL520 charakterizuje elegantní design, výkonné světlo a zvýšená viditelnost. Světlo na kolo Reelight SL 500 získalo cenu EUROBIKE Award za své zaměření na bezpečnost silničního provozu, životní prostředí, funkční inovace a celkový koncept. Oproti modelu Reelight SL500 disponuje kondenzátorem, který zajistí osvětlení i po zastavení.

Širokoúhlá optika zajišťuje šíření světla ve 180° a ještě lepší viditelnost ze stran. Zadní světlo SL520 je montováno na sedlovku a je spojeno s dynamem na zadní vidlici. Kabel mezi světlem a dynamem může být snadno přizpůsoben do správné délky. Světlo vytváří vlastní (a k životnímu prostředí šetrnou) indukční energii prostřednictvím cívky v dynamu a magnetů ve výpletu kola - zcela bez použití baterie.

Cyklistická světla jsou trvale namontovány, takže je máte vždy s sebou. Světlo je vždy zapnuté kdykoli jedete, což vám zajistí zvýšenou bezpečnost v silničním provozu - v noci i ve dne. Indukční světla znamenají žádné baterie, žádné zapomenuté světlo na kole, žádné tření při jízdě - jen světla, která vám vždy svítí.

Zadní světlo SL520 lze kombinovat s předním světlem ze série SL500 či série SL600.

TechnologieBezbateriový koncept
ProvedeníIndukční diodová blikačka
Odolnost proti krádežiMontáž na pevno na vidlici 

Reelight je dánský výrobce osvětlení na kolo. Jeho patentované bezmotorové baterky na kolech vytvářejí vlastní ekologickou energii pomocí magnetů namontovaných v paprskách a malého generátoru integrovaného do světla. Světlomety jsou vždy zapnuté a cyklisté jsou vidět ve dne i v noci za každého počasí. Za méně než 10 let získala společnost Reelight dominantní tržní podíl v Dánsku a jeho světla na kolo jsou dále vyvážena do většiny evropských zemí, USA a Austrálie.

Společnost Reelight byla založena v roce 2003 a zaznamenala svůj průlom v roce 2005, kdy rozsáhlé hodnocení zahrnující 4000 cyklistů prokázalo, že společnost Reelights snížila počet cyklistických nehod o 47%. Dnes více než 5 milionů cyklistů na celém světě si uvědomilo pohodlí, že mají na svých kolech běžné světlo.

Reelight byl několikrát oceněn za design, inovace a uživatelsky přívětivé funkce. Reelight získal prestižní cenu Eurobike po dva po sobě jdoucí roky. Inovace, bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí byly rozhodujícími kritérii, když se porota rozhodla udělit ceny společnosti Reelight.

Společnost Reelight GO získala ocenění red dot 2013: nejlepší z nejlepších. Prohlášení poroty: "Návrh světla pro jízdní kolo Reelight Go vychází z impozantně minimalistického konceptu. Představuje purismus, což je výraz pečlivého přístupu. Manipulace s Reelight GO je samozřejmá a funkční. Toto světlo pro jízdní kola bez problémů zapadá do jednoduchého a moderního životního stylu díky snadné instalaci. " 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.