Blikačky Reelight GO

1633/FIA
Neohodnoceno

Minimalistický design, maximální funkce! Světla na jízdní kolo Reelight GO. Stylový kousek, který podtrhne vzhled vašeho krásného kola.


560 Kč
Kategorie: Světla
Záruka: 2 roky

Zvolte variantu

 • Barva: fialová
  • Kód: 1633/FIA |
  • Do 4 dnů
  560 Kč
     
 • Barva: růžová
  • Kód: 1633/RUZ |
  • Do 4 dnů
  560 Kč
     
 

Dánská firma Reelight, kterou Citybikes zastupují na českém trhu, představuje po mnoha modelech bezbateriových světel na jízdní kolo nové bateriové blikačky Reelight GO. V čem je řada GO jiná od ostatních modelů a v čem se liší od konkurenčních produktů?

1. Design  - Minimalistické pojetí odpovídající současným trendům "čistých" kol z dílny přední skandinávské návrhářské dílny KiBiS.
2. Funkce - Blikačky připevníte ve vteřině na kolo pomocí magnetu, který automicky spustí blikačky. Díky polaritě magnetů nelze zaměnit přední a zadní světlo. U světel lze přepínat kontinuální světlo nebo blikání.
3. Skladování - Ve chvíli, kdy jsou světla sejmutá z kola, lze opět pomocí magnetů "secvaknou" k sobě a vytvoří tak úhledný balíček, který nikde nepřekáží a nelze samovolně zapnout.
4. Barvy - můžete si vybrat z černého, bílého, fialového nebo růžového odstínu silikonového těla blikačky (volbou v liště našeho webu)
5. Hmotnost - hmotnost blikaček je prakticky zanedbatelná do 100g.

Technologie Bateriová světla s patentním upínáním pomocí magnetů, Možnost nastavení blikání nebo kontinuálního světla
Provedení Silikonové tělo různých barev, vysocesvítivé diody, 4x baterie CR 2032/1 blikačka
Hmotnost 100 g.
 

Použití


Výměna baterií


Reelight je dánský výrobce osvětlení na kolo. Jeho patentované bezmotorové baterky na kolech vytvářejí vlastní ekologickou energii pomocí magnetů namontovaných v paprskách a malého generátoru integrovaného do světla. Světlomety jsou vždy zapnuté a cyklisté jsou vidět ve dne i v noci za každého počasí. Za méně než 10 let získala společnost Reelight dominantní tržní podíl v Dánsku a jeho světla na kolo jsou dále vyvážena do většiny evropských zemí, USA a Austrálie.

Společnost Reelight byla založena v roce 2003 a zaznamenala svůj průlom v roce 2005, kdy rozsáhlé hodnocení zahrnující 4000 cyklistů prokázalo, že společnost Reelights snížila počet cyklistických nehod o 47%. Dnes více než 5 milionů cyklistů na celém světě si uvědomilo pohodlí, že mají na svých kolech běžné světlo.

Reelight byl několikrát oceněn za design, inovace a uživatelsky přívětivé funkce. Reelight získal prestižní cenu Eurobike po dva po sobě jdoucí roky. Inovace, bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí byly rozhodujícími kritérii, když se porota rozhodla udělit ceny společnosti Reelight.

Společnost Reelight GO získala ocenění red dot 2013: nejlepší z nejlepších. Prohlášení poroty: "Návrh světla pro jízdní kolo Reelight Go vychází z impozantně minimalistického konceptu. Představuje purismus, což je výraz pečlivého přístupu. Manipulace s Reelight GO je samozřejmá a funkční. Toto světlo pro jízdní kola bez problémů zapadá do jednoduchého a moderního životního stylu díky snadné instalaci. " 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.