Skládací kolo Strida S30

241
7 hodnocení
  • 1 z 3

Další model značky STRIDA s použitím vyplétaných 16" kol . I na tomto modelu naleznete místo řetězu kevlarový řemen, o který se jistě neušpiníte a asi jej ani nikdy nebudete měnit (garantovaná životnost uváděná výrobcem činí 60000 km!). STRIDA 5.0 je postavena na 16" kolech. Hmotnost tohoto modelu je 10Kg. Toto kolo složíte do pěti vteřin bez nutnosti jakéhokoliv nářadí.


  • Do 4 dnů
17 490 Kč
Kategorie: Skládací kola
 
STRIDA S30 unikátní skládací kolo
Limitovaná edice skládacího kola STRIDA S30 ke třicátému výročí.  Pro ČR pouze 3ks !
 
Další model značky STRIDA s použitím vyplétaných 16" kol . I na tomto modelu naleznete místo řetězu kevlarový řemen, o který se jistě neušpiníte a asi jej ani nikdy nebudete měnit (garantovaná životnost uváděná výrobcem činí 60000 km!). STRIDA 5.0 je postavena na 16" kolech. Hmotnost tohoto modelu je 10Kg. Toto kolo složíte do pěti vteřin bez nutnosti jakéhokoliv nářadí. Váhový limit jezdce je 100kg a jeho výška se může pohybovat mezi 145 - 193cm.

 

Rám - 7000 serie alluminium
Pláště 16” na vypletených ráfcích
Singlespeed
Kotoučové brzdy
Kevlarový řemen oranžové barvy místo klasického řetězu, životnost 60 000 km a více
Speciální potisk na sedle a gripech
Nosnost 100kg
Výška jezdce - 145 - 193 cm

Skládací kolo Strida si vybral i Karel Roden, který má těchto kol již několik.

​   

Když ještě na studiích vytvořil anglický designer Mark Sanders koncept tohoto skládacího kola, ani zdaleka netušil jaký fenomén vyslal do světa. Skládací kola Strida jsou prostě jiná. A k jako takovým je potřeba k nim přistupovat. Strida je forma osobní přepravy, geniálně jednoduché bezúdržbové kolo s klínovým řemenem namísto řetězu. Skvělé je její využití například v kombinaci s metrem. Limitem je jen odvaha vaší mysli, dojezdová vzdálenost a výška postavy ...

 

Skládací kola STRIDA patří mezi legendy mezi 'skládačkami'. Zakládají si na praktičnosti,  nezaměnitelnému designu a vysoké užitné hodnotě. První skládací kola Strida se objevili v roce 1984 v pořadu BBC u Tomorrow´s world, kdy vzbudila velký rozruch. Kvalitu kol ocenili nejen zákazníci, ale i odborná porota řadou odborných cen.
 
Ještě nevíte, proč koupit skládačku Strida?
 
- originální design, kterým upoutáte vždy a všude
- nízká hmotnost
- nerezaví, vysoká kvalita použitých materiálů samozřejmostí
- rychlé složení bez nutnosti použití nářadí
- široké rozmezí použití - kolo může používat jezdec od 145 do 193cm s váhou až 100 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.