Sada světel Blinder MOB Kid Grid Twinpack - Set přední + zadní světlo

2224
Neohodnoceno

Řada předních a zadních světel, které mají vysoký výkon, a které "vidí" a osvětlují dojížděná kola. Vhodná pro noční i denní jízdu. Mají 16 povrchových LED diod a reflexní čelní desku.


 • Do 4 dnů
1 899 Kč
Kategorie: Sety
Záruka: 2 roky
 

Díky svému 90° paprskovému záběru a proto, že mají více světelným režimům (2 konstantní a 3 bleskové) je zaručeno, že si posvítíte na cestu bez ohledu na to, kde jezdíte. Přichází s 2 předními a 3 zadními vyměnitelnými popruhy, takže můžete přepínat světla mezi jízdními koly s různými rozměry sedadel a řídítky. 

Specifikace:

 • Světlo je viditelné ve vzdálenosti více než 1 000 metrů  
 • 5 režimů světla: Stabilní vysoká, stabilní nízká, stroboskop, efektní blesk, ekologický blesk.
 • Indikátor vybité baterie červeně upozorní jezdce, že baterie potřebuje dobíjení.
 • IP67 testováno a 100% vodotěsné a prachotěsné.
 • Technologie LiPo s ochranou baterie.
 • Nabíjení: zapojte světlo přímo do portu USB nebo adaptéru, bez kabelu.
 • Svítivost: přední 80 lumenů / zadní 44 lumenů 
 • Rozměry: 42 x 42 x 62 mm 
 • Hmotnost: 35g
 • Doba nabíjení: 4 -5 hodin (LED dioda svítí zeleně, když je plně nabitá)
 • Příslušenství: Pro přední světlo 2x výměnné pásky pro tyče 22-27mm / 28-32mm +. Pro zadní světlo 3x vyměnitelné popruhy pro sloupky 22-32mm + a Aero sedlovky.

Světla Knog Blinder MOB


Knog

 

Designovou "pochoutkou" jsou téměř všechny produkty australské firmy Knog, která hlavní část svého sortimentu zaměřila na cyklistiku a zejména na cyklistické doplňky ... Něco jako je Apple ve světě počítačů, je Knog ve světě cyklodoplňků. To co tuhle firmu odlišuje od zbytku světa je netradiční nápaditý design.

Knog je Australská firma specializující se na cyklistické doplňky. Jejich produkty ovšem od ostatních rozeznáte na první pohled. jsou totiž jiné, jsou designově navržené tak aby jejich použití bylo co možná nejjednodušší, ale současně také praktické a funkční.
 

Základním kamenem v nabídce Knogu jsou světla a blikačky kterých má tahle firma v nabídce nespočet. začínají na jednoduchých jednodiodových, pokračují přes dvou a třídiodové a končí u nejvýkonnějšího čtyřdiódového provedení. Všechny jsou konstruovány tak, aby člověk pro jejich montáž a demontáž nepotřeboval žádné nářadí. Jejich obal je tvořen silikonem s integrovanou pružnou objímkou, kterou prostě jen stačí obepnout kolem řídítek, sedlovky, či vidlice a pak již jen nastavit blikací, či svítící mód. Hodně variant a hodně barev je nutností aby si přišli na své všichni a Knog to ví.

 Designově taktéž zajímavý je i cyklocomputer, který se vyrábí ve dvou verzích, lišících se od sebe jen počtem funkcí (9 / 12). Podobně jako blikačky je i computer osazen v silikonovém pouzdře, takže jeho montáž nemůže být jednodušší. Díky bezdrátovému přenosu dostanete v krabičce jen tělo přístroje a vysílač, bez jakýchkoliv dalších rušivých pásek a protiskluzových objímek. Navíc můžete tělo computeru vyjmout ze silikonového obalu a pootočit o 90 stupňů, čímž docílíte že ho lze aplikovat jak na řídítka, tak na představec. Přístroj nemá tlačítka, je tak zvaně blbuvzdorný, protože informace o jednotlivých údajích na něm neustále rotují. 
 
 

 

 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.