Sada světel Blinder MINI Niner Twinpack - Set přední + zadní světlo

2207
Neohodnoceno

Světlo Blinder MINI Niner je vhodné pro jízdu ve městě. Nabíjení přes USB, bez kabelů.  


  • Do 4 dnů
1 299 Kč
Kategorie: Sety
Záruka: 2 roky
 

Světlo se skládá z devíti LED a poskytuje světlo v úhlu 90 stupňů. Integrovaný reflektor zajišťuje větší viditelnost, přes stovku metrů. Montuje se bez potřeby nářadí k řídítkům a sloupkům 22-32 mm. Navrženo je tak, aby vyhovovalo jak standardním, tak nadrozměrným řídítkům a sedadlům.

Specifikace:

SVĚTELNÝ VÝSTUP:  PŘEDNÍ 20 lumenů / ZADNÍ 11 lumen 
ROZMĚRY:  31 x 31 x 14 mm  
HMOTNOST: 18 g 

Při jízdě na kole či běhu vydrží svítit až 11,5 hodiny v režimu eko-blesku. Navíc je super rychlé nabíjení s dobou pouze 2,5 hodiny.

Světlo stačí uvolnit, vyjmout ze sedadla nebo řídítka a zapojit přímo do libovolné dostupné zásuvky USB, kde se dobije. A je to. Žádné externí nabíjecí kabely = žádné starosti + mnoho hodin hledání kabelů. Využijte uspořený čas produktivněji.

Světla Knog Blinder Mini


Knog

 

Designovou "pochoutkou" jsou téměř všechny produkty australské firmy Knog, která hlavní část svého sortimentu zaměřila na cyklistiku a zejména na cyklistické doplňky ... Něco jako je Apple ve světě počítačů, je Knog ve světě cyklodoplňků. To co tuhle firmu odlišuje od zbytku světa je netradiční nápaditý design.

Knog je Australská firma specializující se na cyklistické doplňky. Jejich produkty ovšem od ostatních rozeznáte na první pohled. jsou totiž jiné, jsou designově navržené tak aby jejich použití bylo co možná nejjednodušší, ale současně také praktické a funkční.
 

Základním kamenem v nabídce Knogu jsou světla a blikačky kterých má tahle firma v nabídce nespočet. začínají na jednoduchých jednodiodových, pokračují přes dvou a třídiodové a končí u nejvýkonnějšího čtyřdiódového provedení. Všechny jsou konstruovány tak, aby člověk pro jejich montáž a demontáž nepotřeboval žádné nářadí. Jejich obal je tvořen silikonem s integrovanou pružnou objímkou, kterou prostě jen stačí obepnout kolem řídítek, sedlovky, či vidlice a pak již jen nastavit blikací, či svítící mód. Hodně variant a hodně barev je nutností aby si přišli na své všichni a Knog to ví.

 Designově taktéž zajímavý je i cyklocomputer, který se vyrábí ve dvou verzích, lišících se od sebe jen počtem funkcí (9 / 12). Podobně jako blikačky je i computer osazen v silikonovém pouzdře, takže jeho montáž nemůže být jednodušší. Díky bezdrátovému přenosu dostanete v krabičce jen tělo přístroje a vysílač, bez jakýchkoliv dalších rušivých pásek a protiskluzových objímek. Navíc můžete tělo computeru vyjmout ze silikonového obalu a pootočit o 90 stupňů, čímž docílíte že ho lze aplikovat jak na řídítka, tak na představec. Přístroj nemá tlačítka, je tak zvaně blbuvzdorný, protože informace o jednotlivých údajích na něm neustále rotují. 
 
 

 

 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.