Přední a zadní světlo na kolo - Reelight RL721

1597
Neohodnoceno
  • 1 z 3

Alternativa nábojového dynama - kompletní osvětlení Vašeho kola, jednou pro vždy!


  • Do 4 dnů
1 895 Kč
Kategorie: Sety
Záruka: 2 roky
 

Inovovaný a výkonostně zesílený koncept osvětlení Reelight se vyznačuje maximálním výkonem, rychlou montáží a přítomností systému stand light. Nové mikrodiody s výkonem 1W poskytují srovnatelnou světelnost jako běžná světla, která jako zdroj využívají dynamo v náboji předního kola. Světla však nepotřebují baterie - napájí je stacionární cívka a šestice rotujících magnetů, které jsou uchyceny ve výpletu zadního kola. Na rozdíl od instalace nábojového dynama, není třeba zaplétat zdroj světla do paprsků kola. Instalace je snadná, rychlá a ve srovnání s koncepcí nábojového dynama i výrazně ekonomičtější a lehčí. 

Zadní světlo této sady je s objímkou a je tedy vhodné k instalaci na sedlovku, druhou možností je instalace zadního světla na nosič jízdního kola, k čemuž se lépe hodí Reelight RL 720. Kompletní sestava, která se skládá z předního a zadního světla, cívky, magnetů a kabelů má hmotnost pouze 450 g. U Reelight RL 721 přední světlo svítí při jízdě kontinuálně a zadní světlo bliká. Pokud kolo zastaví, zadní světlo bliká další 4 minuty díky systému stand light. 

Při používání světla na jízdním kole klade zdroj minimální odpor, protože při rotaci magnetů nedochází k jakémukoli tření. Je nejsnadnější a cenově dostupná cesta k plnohodnotnému osvětlení jízdních kol určených pro každodenní používání.
 

Návod k instalaci


Reelight je dánský výrobce osvětlení na kolo. Jeho patentované bezmotorové baterky na kolech vytvářejí vlastní ekologickou energii pomocí magnetů namontovaných v paprskách a malého generátoru integrovaného do světla. Světlomety jsou vždy zapnuté a cyklisté jsou vidět ve dne i v noci za každého počasí. Za méně než 10 let získala společnost Reelight dominantní tržní podíl v Dánsku a jeho světla na kolo jsou dále vyvážena do většiny evropských zemí, USA a Austrálie.

Společnost Reelight byla založena v roce 2003 a zaznamenala svůj průlom v roce 2005, kdy rozsáhlé hodnocení zahrnující 4000 cyklistů prokázalo, že společnost Reelights snížila počet cyklistických nehod o 47%. Dnes více než 5 milionů cyklistů na celém světě si uvědomilo pohodlí, že mají na svých kolech běžné světlo.

Reelight byl několikrát oceněn za design, inovace a uživatelsky přívětivé funkce. Reelight získal prestižní cenu Eurobike po dva po sobě jdoucí roky. Inovace, bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí byly rozhodujícími kritérii, když se porota rozhodla udělit ceny společnosti Reelight.

Společnost Reelight GO získala ocenění red dot 2013: nejlepší z nejlepších. Prohlášení poroty: "Návrh světla pro jízdní kolo Reelight Go vychází z impozantně minimalistického konceptu. Představuje purismus, což je výraz pečlivého přístupu. Manipulace s Reelight GO je samozřejmá a funkční. Toto světlo pro jízdní kola bez problémů zapadá do jednoduchého a moderního životního stylu díky snadné instalaci. " 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.