Bezbateriové světlo Reelight City

1630
Neohodnoceno

Světlo z ráfků! - Bezbateriové indukční osvětlení jízdního kola bez instalace magnetů! Svítit nebylo nikdy jednodušší!


  • Do 4 dnů
625 Kč
Kategorie: Sety
Záruka: 2 roky
 

Jak je tohle možné? Odkud se to světlo bere? Osvětlení kola, které se generuje pouhým otáčením kol, (resp. ráfků) bez dalších přídavných magnetů, bez baterií a bez jakéhokoli tření. Světlo funguje na principu mikrodynama, které využívá pohyb hliníkových nebo jiných kovových ráfků k magnetické indukci napětí. Světla nefungují s karbonovými ráfky.

Sada subtilních světel má minimální hmotnost, jednoduchou instalaci a svítí kontinuálním světlem. Při pomalých rychlostech mohou blikat.. Světla jsou symetrická, a proto lze světlo instalovat jak z levé tak z pravé strany kola. Ideální vzdálenost od ráfku je 1 - 3 mm
Osvětlení má bezpečnostní význam, nejedná se o reflektor. Je určeno pro jízdu ve městě se světelným smogem.
Blikačky lze z kola snadno sejmout a ochránit je tak proti odcizení.

 

Technologie Bezbateriový koncept - princip mikrodynama, bez magnetů v kole
Provedení 2 x indukční diodové světlo - přední, zadní
Hmotnost 150 g.

Ukázka použití


Reelight je dánský výrobce osvětlení na kolo. Jeho patentované bezmotorové baterky na kolech vytvářejí vlastní ekologickou energii pomocí magnetů namontovaných v paprskách a malého generátoru integrovaného do světla. Světlomety jsou vždy zapnuté a cyklisté jsou vidět ve dne i v noci za každého počasí. Za méně než 10 let získala společnost Reelight dominantní tržní podíl v Dánsku a jeho světla na kolo jsou dále vyvážena do většiny evropských zemí, USA a Austrálie.

Společnost Reelight byla založena v roce 2003 a zaznamenala svůj průlom v roce 2005, kdy rozsáhlé hodnocení zahrnující 4000 cyklistů prokázalo, že společnost Reelights snížila počet cyklistických nehod o 47%. Dnes více než 5 milionů cyklistů na celém světě si uvědomilo pohodlí, že mají na svých kolech běžné světlo.

Reelight byl několikrát oceněn za design, inovace a uživatelsky přívětivé funkce. Reelight získal prestižní cenu Eurobike po dva po sobě jdoucí roky. Inovace, bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí byly rozhodujícími kritérii, když se porota rozhodla udělit ceny společnosti Reelight.

Společnost Reelight GO získala ocenění red dot 2013: nejlepší z nejlepších. Prohlášení poroty: "Návrh světla pro jízdní kolo Reelight Go vychází z impozantně minimalistického konceptu. Představuje purismus, což je výraz pečlivého přístupu. Manipulace s Reelight GO je samozřejmá a funkční. Toto světlo pro jízdní kola bez problémů zapadá do jednoduchého a moderního životního stylu díky snadné instalaci. " 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.