Kožené pánské sedlo Kolos - černé

1648
3 hodnocení
  • 1 z 3

Koženější už to nebude! Kožené sedlo na jízdní kolo v černé barvě s pokovením nýtů a ližin mědí. 


  • Do 4 dnů
1 490 Kč
Kategorie: Sedla & Gripy
Záruka: 2 roky
 

Klasická sedla z pravé kůže mají řadu vlastností, kterých nelze dosáhnout jinými než přírodními materiály. Kůže odvádí vlhkost, mění tvar a tak se přizpůsobuje se tělu.
V prvních kilometrech je nové sedlo pocitově spíše tvrdší, ale zhruba po 100 až 200 km se již stává pohodlné. Časem na něj nedáte dopustit a raději si přendáte "své" sedlo i na nové kolo.Kožené sedlo se dopíná napínacím šroubem a klíčem, který je součástí dodávky - pokud časem příliš změkne. Lze jej ošetřovat běžným krémem na kožené oblečení (nikoli boty!) a je třeba ho chránit před intenzivním deštěm a stálým slunečním svitem (např. při dlouhodobém uskladnění kola na balkóně). Kůže časem získá patinu a bude ještě atraktivnější. I nýty a ližiny pokovené mědí mohou časem tmavnout (měděnka) a není to na závadu.

Jízdní kola Kolos® jakož i další výrobky s ochrannou známkou Kolos® jsou výrobky společnosti Citybikes s.r.o. Společnost Citybikes s.r.o. se od roku 2006 zabývá prodejem kol, elektrokol a příslušenství pro městskou cyklistiku.

Kolos

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.