Přední bezbateriová blikačka Reelight SL520 Flash Backup

1603
Neohodnoceno
  • 1 z 3

Nabíjecí světlo - Přední bezbateriová blikačka Flash Backup


  • Do 4 dnů
860 Kč
Kategorie: Přední
Záruka: 2 roky
 

Elegantní design, výkonné světlo a zvýšená viditelnost. Světla řady Reelight SL500 získaly cenu EUROBIKE Award za své přispění bezpečnosti silničního provozu, zaměření na životní prostředí, funkční inovace a celkový koncept. Oproti SL500 je světlo SL520 vybaveno kondenzátorem, který zajistí, že světlo svítí i po zastavení.

Díky širokoúhlé optice je světlo šířeno ve 180° a zajišťuje lepší viditelnost ze stran. Přední světlo SL520 je montováno na řídítka. Je spojeno s dynamem na přední vidlici pomocí kabel, který může být snadno přizpůsoben do správné délky. Světlo funguje zcela bez použití baterií - vytváří vlastní indukční energii prostřednictvím cívky v dynamu a magnetů ve výpletu kola.

Blikačka SL520 je trvale namontována na kole, takže ji máte vždy s sebou. Světlo je vždy zapnuté kdykoli jedete, zajistí vám tak zvýšenou bezpečnost v silničním provozu - v noci i ve dne.

Přední světlo SL520 lze kombinovat se zadním světlem série SL500 a SL600.

Technologie Bezbateriový koncept
Provedení Indukční diodová blikačka
Odolnost proti krádeži Montáž na pevno na vidlici

Návod k instalaci


Reelight je dánský výrobce osvětlení na kolo. Jeho patentované bezmotorové baterky na kolech vytvářejí vlastní ekologickou energii pomocí magnetů namontovaných v paprskách a malého generátoru integrovaného do světla. Světlomety jsou vždy zapnuté a cyklisté jsou vidět ve dne i v noci za každého počasí. Za méně než 10 let získala společnost Reelight dominantní tržní podíl v Dánsku a jeho světla na kolo jsou dále vyvážena do většiny evropských zemí, USA a Austrálie.

Společnost Reelight byla založena v roce 2003 a zaznamenala svůj průlom v roce 2005, kdy rozsáhlé hodnocení zahrnující 4000 cyklistů prokázalo, že společnost Reelights snížila počet cyklistických nehod o 47%. Dnes více než 5 milionů cyklistů na celém světě si uvědomilo pohodlí, že mají na svých kolech běžné světlo.

Reelight byl několikrát oceněn za design, inovace a uživatelsky přívětivé funkce. Reelight získal prestižní cenu Eurobike po dva po sobě jdoucí roky. Inovace, bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí byly rozhodujícími kritérii, když se porota rozhodla udělit ceny společnosti Reelight.

Společnost Reelight GO získala ocenění red dot 2013: nejlepší z nejlepších. Prohlášení poroty: "Návrh světla pro jízdní kolo Reelight Go vychází z impozantně minimalistického konceptu. Představuje purismus, což je výraz pečlivého přístupu. Manipulace s Reelight GO je samozřejmá a funkční. Toto světlo pro jízdní kola bez problémů zapadá do jednoduchého a moderního životního stylu díky snadné instalaci. " 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.