Přední bezbateriová blikačka Reelight SL500

1600
Neohodnoceno
  • 1 z 3

Osvětlení vždy a na stálo!  Přední bezbateriová indukční blikačka na kolo. 


  • Do 4 dnů
580 Kč
Kategorie: Přední
Záruka: 2 roky
 

Indukční blikačka Reelight SL500 je výkonné světlo s elegantním designem. Reelight SL 500 získalo cenu EUROBIKE Award za své přispění bezpečnosti silničního provozu, zaměření na životní prostředí a funkční inovace.

Blikačka má ještě lepší viditelnost ze stran díky širokoúhlé optice, která zajišťuje šíření světla ve 180°. Přední světlo SL500 je montováno na řídítka a je spojeno s dynamem na přední vidlici. Kabel spojující světlo s dynamem může být snadno přizpůsoben do správné délky. Světlo vytváří vlastní indukční energii prostřednictvím cívky v dynamu a magnetů ve výpletu kola - zcela bez použití baterie. Je tak velmi šetrné k životnímu prostředí.

Blikačky Reelight SL500 jsou trvale namontovány, světlo je vždy zapnuté kdykoli jedete, což vám zajistí zvýšenou bezpečnost v silničním provozu - v noci i ve dne. Již žádné baterie, žádné zapomenuté světlo, žádné tření při jízdě - jen světla, která máte vždy s sebou.

Přední světlo SL500 lze kombinovat se zadními světly z řady SL500 a SL600.

 
Technologie Bezbateriový koncept
Provedení Indukční diodová blikačka
Odolnost proti krádeži Montáž na pevno na vidlici

Návod na instalaci


Reelight je dánský výrobce osvětlení na kolo. Jeho patentované bezmotorové baterky na kolech vytvářejí vlastní ekologickou energii pomocí magnetů namontovaných v paprskách a malého generátoru integrovaného do světla. Světlomety jsou vždy zapnuté a cyklisté jsou vidět ve dne i v noci za každého počasí. Za méně než 10 let získala společnost Reelight dominantní tržní podíl v Dánsku a jeho světla na kolo jsou dále vyvážena do většiny evropských zemí, USA a Austrálie.

Společnost Reelight byla založena v roce 2003 a zaznamenala svůj průlom v roce 2005, kdy rozsáhlé hodnocení zahrnující 4000 cyklistů prokázalo, že společnost Reelights snížila počet cyklistických nehod o 47%. Dnes více než 5 milionů cyklistů na celém světě si uvědomilo pohodlí, že mají na svých kolech běžné světlo.

Reelight byl několikrát oceněn za design, inovace a uživatelsky přívětivé funkce. Reelight získal prestižní cenu Eurobike po dva po sobě jdoucí roky. Inovace, bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí byly rozhodujícími kritérii, když se porota rozhodla udělit ceny společnosti Reelight.

Společnost Reelight GO získala ocenění red dot 2013: nejlepší z nejlepších. Prohlášení poroty: "Návrh světla pro jízdní kolo Reelight Go vychází z impozantně minimalistického konceptu. Představuje purismus, což je výraz pečlivého přístupu. Manipulace s Reelight GO je samozřejmá a funkční. Toto světlo pro jízdní kola bez problémů zapadá do jednoduchého a moderního životního stylu díky snadné instalaci. " 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.