Blikačka Knog Frog Strobe

850
1 hodnocení
  • 1 z 2

Výkonná přední blikačka s jednoduchým uchycením pomocí silikonového pásku.


  • Skladem
250 Kč
Kategorie: Přední
Záruka: 2 roky
 

 

Výdrž: 80 hodin ve standardním režimu, 50 hodin v řežimu blikání

Rozměry(mm): 80x35x42 mm
Váha(celková): 19g (včetně baterie)
Baterie: 2 články CR2032
Svítivost: 25.000 milicandela
Režimy: 1 - strobe, 2 - DISCO strobe, 3 - Epeleptic Fit Strobe, 4 - konstatní

 VLASTNOSTI

  • vodovzdorné
  • ohebné silikonové tělo
  • připínací systém
  • viditelnost na 600m

Knog

 

Designovou "pochoutkou" jsou téměř všechny produkty australské firmy Knog, která hlavní část svého sortimentu zaměřila na cyklistiku a zejména na cyklistické doplňky ... Něco jako je Apple ve světě počítačů, je Knog ve světě cyklodoplňků. To co tuhle firmu odlišuje od zbytku světa je netradiční nápaditý design.

Knog je Australská firma specializující se na cyklistické doplňky. Jejich produkty ovšem od ostatních rozeznáte na první pohled. jsou totiž jiné, jsou designově navržené tak aby jejich použití bylo co možná nejjednodušší, ale současně také praktické a funkční.
 

Základním kamenem v nabídce Knogu jsou světla a blikačky kterých má tahle firma v nabídce nespočet. začínají na jednoduchých jednodiodových, pokračují přes dvou a třídiodové a končí u nejvýkonnějšího čtyřdiódového provedení. Všechny jsou konstruovány tak, aby člověk pro jejich montáž a demontáž nepotřeboval žádné nářadí. Jejich obal je tvořen silikonem s integrovanou pružnou objímkou, kterou prostě jen stačí obepnout kolem řídítek, sedlovky, či vidlice a pak již jen nastavit blikací, či svítící mód. Hodně variant a hodně barev je nutností aby si přišli na své všichni a Knog to ví.

 Designově taktéž zajímavý je i cyklocomputer, který se vyrábí ve dvou verzích, lišících se od sebe jen počtem funkcí (9 / 12). Podobně jako blikačky je i computer osazen v silikonovém pouzdře, takže jeho montáž nemůže být jednodušší. Díky bezdrátovému přenosu dostanete v krabičce jen tělo přístroje a vysílač, bez jakýchkoliv dalších rušivých pásek a protiskluzových objímek. Navíc můžete tělo computeru vyjmout ze silikonového obalu a pootočit o 90 stupňů, čímž docílíte že ho lze aplikovat jak na řídítka, tak na představec. Přístroj nemá tlačítka, je tak zvaně blbuvzdorný, protože informace o jednotlivých údajích na něm neustále rotují. 
 
 

 

 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.