Vzhledem k aktuální situaci ve světě je v současné době bohužel vyhlášen STOP stav na expedice kol značky WOOM, a to do odvolání. Omlouváme se , ale dětská kola není možné expedovat z důvodu absence distribuce kol ze strany výrobce. Jakmile se situace s dovozem kol stabilizuje, obnovíme expedice kol k zákazníkům.

Brašna Basil Urban Load S

2302
Neohodnoceno

Fashion retro dvojbrašna na kolo nosičová Basil - vhodná na cestu do školy či kanceláře.


  • Do 4 dnů
990 Kč
Kategorie: Na nosič
Záruka: 2 roky
 

Upnutí na nosič: pomocí pásků a suchých zipů
Materiál: voděodpudivý polyester
Obsahuje reflexní pásky na všech stranách
Rozměry: 2x  31x15x29 (délka x šířka x výška)
Obsah: 25l
Barva: černá lesklá s reflexními puntíky
Balení: sáček OEM

 

Společnost BASIL byla založená na konci roku 1976 v Holandsku a od této doby vyvíjí a vyrábí velké množství cyklistických tašek, které jsou velmi vhodné na cyklovýlety anebo do práce. Basil nabízí různé modely tašek pro ženy, muže i děti. Tašky jsou funkční s vysoce kvalitní povrchovou úpravou. 

Velký důraz kdadou ve firmě BASIL na design, takže tašky a cyklistické doplňky jsou často vyráběny v stylovém vzhledu a v různých barevných vzorech.

Dámské brašny mají podobný tvar a design jako normální kabelky. Navíc mají ale i všechny praktické funkce a vlastnosti nákupních tašek, s možností praktického uchycení na jízdní kolo. Vynikající vzhled a barevnost zaručí, že si vás ihned všichni na  ulici všimnou.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.