BRAŠNA BASIL MAGNOLIA

3047
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Luxusní desugnová dvojbrašna na kolo nosičová Basil.


  • Na dotaz
1 949 Kč
Kategorie: nosičové
Záruka: 2 roky
 

Upnutí na nosič: pomocí pružinové svorky
Materiál: voděodpudivý polyester
Obsahuje ozdobné reflexní pásky pro lepší viditelnost jezdce během jízdy


Rozměry: 2x  39x18x35cm (délka x šířka x výška)
Upnutí: na nosič pomocí univerzálního Basil Bridge závěsu. Nejlépe je však využít Basil MIK systém,  který je kompatibilní s nosičem stejného systému. V takovém případě si jen kupte adaptér tento adaptér https://www.fashionbikes.cz/adaptery/adapter-nosice-basil-mik-pro-brasnu/ Pak celý systém jenom zacvaknete do nosiče.


Pro případ, že tento nosič nemáte a chcete si používání brašny zjednodušit, použijte adaptér MIK https://www.fashionbikes.cz/adaptery/adapter-nosice-basil-mik/, který Vám pomůže použít jakýkoliv nosič.


Obsah: 35l
Barva: modrá s designem Magnolia květů
 

Společnost BASIL byla založená na konci roku 1976 v Holandsku a od této doby vyvíjí a vyrábí velké množství cyklistických tašek, které jsou velmi vhodné na cyklovýlety anebo do práce. Basil nabízí různé modely tašek pro ženy, muže i děti. Tašky jsou funkční s vysoce kvalitní povrchovou úpravou. 

Velký důraz kdadou ve firmě BASIL na design, takže tašky a cyklistické doplňky jsou často vyráběny v stylovém vzhledu a v různých barevných vzorech.

Dámské brašny mají podobný tvar a design jako normální kabelky. Navíc mají ale i všechny praktické funkce a vlastnosti nákupních tašek, s možností praktického uchycení na jízdní kolo. Vynikající vzhled a barevnost zaručí, že si vás ihned všichni na  ulici všimnou.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.