Městské kolo Manchester Red 28"

98
Neohodnoceno

Jedno z nejoblíbenějších městských kol v retro stylu, Manchester nyní nabízíme v krásné, ženami oblíbené, červené barvě, do které je laděn i nosič, dlouhé blatníky a kryt řetězu. Hliníkový rám tohoto bicyklu je lakovaný metodou práškového lakování. Součástí technologického postupu je vypalování lakovaných částí, atak kolo neztratí svůj lesk ani po letech používání. 


  • Do 4 dnů
11 059 Kč
Kategorie: Jízdní kola
 

Retro kolo Manchester Red je osazeno třírychlostní nábojovou převodovkou Shimano Nexus 3, díky které je kolo vhodné do mírně až středně kopcovitého terénu. Výhodou vnitřní nábojové (planetové) převodovky je hlavně dlouhodobá životnost a bezúdržbovost systému řazení. Dále nabízí možnost řadit i když kolo stojí, takže kdykoli je třeba se rozjet, třeba i do kopce, stačí nacvaknout na řídítkách 1. převodový stupeň a vyrazit. V náboji předního kola je další technologický prvek a to integrované nábojové dynamo Shimano, se kterým bez námahy vyrobíte energii pro diodová světla. Oproti historickým přítlačným dynamům, moderní dynama pracují na principu elektromagnetické indukce, tedy bez tření a ztráty energie, proto vaší jízdu integrované dynamo nebude zatěžovat a přitom zajistí nezbytné osvětlení. Zadní světlo obsahuje i kondenzátor, takže světlo se jízdou nabije a svítí ještě pár minut po zastavení.

Kolo Manchester je obuté do českých pneumatik Rubena Flash s protiprůraznou ochranou a reflexním pruhem (28" x 1,75"). Pro vaše pohodlí dál na kole nechybí ani komfortní gelové sedlo a pohodlné rukojeti. Samozřejmostí u kol městského typu je přizpůsobení pro jízdy ve vzpřímeném posezu díky výškově stavitelnému představci, možnost cestovat v civilním oblečení (prodloužené blatníky a kryt řetězu) a převážení nákupů apod.(nosič nebo košíky). Světla, zvonek a stojánek je u kola od Citybikes standard.

Vlastnosti Městské kolo v retro stylu Rám Aluminium, výška 50 cm , vhodné pro postavy 160–185 cm.
Převodovka Shimano Nexus, třírychlostní Barva Červená
Brzdy Přední V-brake, zadní protišlapná Pneumatiky 28"/1,75", reflexní pruh, protiprůrazová ochrana Rubena Flash
Ráfky Hliníkové dvojtá stěna Remerx Paprsky Nerez, 2 mm
Osvětlení Nábojové dynamo Shimano, přední i zadní LED, zadní s funkcí stand light. Další výbava Kryt řetězu, nosič, blatníky, stojánek, zvonek, gelové koženkové sedlo a gumové gripy v černé barvě, stojánek.
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.