Dětská helma Bobike Hearts

1519
1 hodnocení

Dětská cyklistická helma Bobike, která sluší i malým slečnám. 


  • Do 4 dnů
486 Kč
Kategorie: Dětské helmy
Záruka: 2 roky
 

Bobike je přední holandský výrobce v oblasti dětských sedaček s desítky let zkušeností. Kromě kvalitních sedaček se věnuje i výrobě dalšímu příslušenství pro ty nejmenší, jako jsou například cyklistické helmy. 

Tento model je vhodný pro všechny malé cyklistky od 5 let a nezáleží jestli se vozí v sedačce nebo jedou samy na kole. Hlavu je potřebné chránit vždy a je nutné vštěpovat tento návyk dětem už od malička. Děti jsou naše budoucnost, tak je chraňme. 

Konstrukce In-mold Fusion
Vzor srdíčka
Velikost S (52 - 56 cm)
Věk dítěte od 5 let
Hmotnost 235 g

 

Představujeme vám špičkové dětské sedačky na jízdní kolo od renomovaného holandského výrobce Bobike. Cyklosedačky Bobike jsou jedničkou v zemích Beneluxu, ve kterých je jízda na kole součástí každodenního života.

Dětské sedačky Bobike jsou ideální k častému používání. Jsou vyrobené z kvalitních plastů přímo v Holandsku a je u nich kladen důraz na promyšlený design, který maximálně usnadňuje jak manipulaci se samotnou sedačkou, tak obsluhu dítěte.
Zásadní důraz je pak kladen na bezpečnost dítěte. Cyklosedačky Bobike splňují přísnou bezpečnostní normou EN1434 a mají certifikaci TÜV.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.