Dětské kolo Electra Tiger Shark 20

409
Neohodnoceno
  • 1 z 3

Super cool Electra Tiger Shark 1 20in Boys Midway Grey pro všechny kluky, kteří se nebojí cenit zuby jako žralok. Předsazený střed (patentovaná technologie Flat Foot Technology) umožní pohodlné šlapání a při zastavení položení celých chodidel na zem. Jakmile se malý biker na kolo posadí, bude se cítit jako ryba ve vodě. S nepřehlédnutelným designem pak bude zaručeně středem pozornosti.


  • Vyprodáno
8 490 Kč
Kategorie: Dětská kola
 

Tiger má hliníkový rám, přední páčkovou brzdu a zadní brzdu (torpédo) s nastavitelnou páčkou. 
Jakmile se malý biker na kolo posadí, bude se cítit jako ryba ve vodě. S nepřehlédnutelným designem pak bude zaručeně středem pozornosti.

Výsledek obrázku pro Electra bicycle logo
 

Více jak 20 let s kalifornskou značkou Electrou lze jen těžko slovy vystihnout. Celá filozofie tvůrců odráží nové módní trendy. Jejich kola jsou vyjádřením svobody mysli i tak trochu nekonvenčním uměním a jasným vzkazem, že život má být hravý a plný radosti.

O dokonalosti designu kol Electra nemůže být pochyb a o funkčnosti už vůbec ne. Jde o větší pohodlí a lepší ovládání. Na kole sedíte v uvolněně vzpřímené poloze s tak dokonale nataženýma nohama, že se můžete kdykoli opřít o zem, aniž byste se museli zvednout ze sedla. Electru musíte vyzkoušet, ale má to své nevýhody. Pak ji už nevyměníte.

Zkrátka připojte se k těm, kteří zanechávají již svou stopu po celém světe. Electra vám na oplátku tyto projížďky vyplní neopakovatelnými zážitky a jedinečnými pocity, které vám pomohou vyjádřit vaši osobnost.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.