Dětské kolo Electra Starship 16

394
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Do startu vesmírné lodi Electra Starship 1 16" Boys Cosmic Black zbývá jen pár vteřin! Tohle kolo je připraveno na mezigalaktická dobrodružství. Komety, planety, astronauti a rakety a dokonce i pár mimozemských přátel lze najít na rámu a blatnících. Pozor! Skafandr není v ceně!


  • Na dotaz
7 990 Kč
Kategorie: Dětská kola
 


Tohle kolo s přídavnými kolečky a ostatní výbavou nabízí vše, co potřebují mladé začínající cyklistky. 

Starship má hliníkový rám, přední páčkovou brzdu a zadní brzdu (torpédo) s nastavitelnou páčkou.


Vyrobeno v Kalifornii. 

 

 

Výsledek obrázku pro Electra bicycle logo
 

Více jak 20 let s kalifornskou značkou Electrou lze jen těžko slovy vystihnout. Celá filozofie tvůrců odráží nové módní trendy. Jejich kola jsou vyjádřením svobody mysli i tak trochu nekonvenčním uměním a jasným vzkazem, že život má být hravý a plný radosti.

O dokonalosti designu kol Electra nemůže být pochyb a o funkčnosti už vůbec ne. Jde o větší pohodlí a lepší ovládání. Na kole sedíte v uvolněně vzpřímené poloze s tak dokonale nataženýma nohama, že se můžete kdykoli opřít o zem, aniž byste se museli zvednout ze sedla. Electru musíte vyzkoušet, ale má to své nevýhody. Pak ji už nevyměníte.

Zkrátka připojte se k těm, kteří zanechávají již svou stopu po celém světe. Electra vám na oplátku tyto projížďky vyplní neopakovatelnými zážitky a jedinečnými pocity, které vám pomohou vyjádřit vaši osobnost.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.