Dětské kolo Electra Heartchya 20

406
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Srdce každé slečny zaplesá nad tímto srdíčkovým modelem Electra Heartchya 1 20IN Girls White. Electře záleží na tom, aby si děti pamatovaly své první jízdy na kole. Sází tedy na patentovanou technologii Flat Foot Technology (která umožní pohodlně ze sedla dosáhnout na zem celými chodidly), speciálně pro děti navržené sedlo, řídítka a gripy, které perfektně sedí. Ty - rodič - určitě oceníš unikátní rám, který se přizpůsobí růstu dítěte.


  • Do 4 dnů
8 490 Kč
Kategorie: Dětská kola
 

Heartchya má hliníkový rám, přední páčkovou brzdu a zadní brzdu (torpédo) s nastavitelnou páčkou. 
Barevné prvky na rámu, sedle, gripech, blatnících a ráfcích pak garantují to, že Tvá princezna bude středem pozornosti.

Výsledek obrázku pro Electra bicycle logo
 

Více jak 20 let s kalifornskou značkou Electrou lze jen těžko slovy vystihnout. Celá filozofie tvůrců odráží nové módní trendy. Jejich kola jsou vyjádřením svobody mysli i tak trochu nekonvenčním uměním a jasným vzkazem, že život má být hravý a plný radosti.

O dokonalosti designu kol Electra nemůže být pochyb a o funkčnosti už vůbec ne. Jde o větší pohodlí a lepší ovládání. Na kole sedíte v uvolněně vzpřímené poloze s tak dokonale nataženýma nohama, že se můžete kdykoli opřít o zem, aniž byste se museli zvednout ze sedla. Electru musíte vyzkoušet, ale má to své nevýhody. Pak ji už nevyměníte.

Zkrátka připojte se k těm, kteří zanechávají již svou stopu po celém světe. Electra vám na oplátku tyto projížďky vyplní neopakovatelnými zážitky a jedinečnými pocity, které vám pomohou vyjádřit vaši osobnost.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.