Dětské kolo Electra Hawaii 16

400
Neohodnoceno
  • 1 z 3

Nechej děti dětmi a dovol jim užít si veškerou kvalitu a designové detaily dospěláckých kol Electra Hawaii Kids 16 Girls Purple Metallic, navíc s benefity patentované technologie Flat Foot Technology, díky které dítko snadno dosáhne ze sedla na zem celými chodidly. Postranní kolečka pomohou získat jistotu při jízdě. 


  • Do 4 dnů
6 990 Kč
Kategorie: Dětská kola
 

Hawaii má hliníkový rám, přední páčkovou brzdu a zadní brzdu (torpédo) s nastavitelnou páčkou. 
Květinové vzory na sedle, blatníky i na rámu rozzáří každou malou slečnu.

Vyrobeno v Kalifornii.

Výsledek obrázku pro Electra bicycle logo
 

Více jak 20 let s kalifornskou značkou Electrou lze jen těžko slovy vystihnout. Celá filozofie tvůrců odráží nové módní trendy. Jejich kola jsou vyjádřením svobody mysli i tak trochu nekonvenčním uměním a jasným vzkazem, že život má být hravý a plný radosti.

O dokonalosti designu kol Electra nemůže být pochyb a o funkčnosti už vůbec ne. Jde o větší pohodlí a lepší ovládání. Na kole sedíte v uvolněně vzpřímené poloze s tak dokonale nataženýma nohama, že se můžete kdykoli opřít o zem, aniž byste se museli zvednout ze sedla. Electru musíte vyzkoušet, ale má to své nevýhody. Pak ji už nevyměníte.

Zkrátka připojte se k těm, kteří zanechávají již svou stopu po celém světe. Electra vám na oplátku tyto projížďky vyplní neopakovatelnými zážitky a jedinečnými pocity, které vám pomohou vyjádřit vaši osobnost.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.