Dětské kolo AMULET MINI LITE 16 zelené

2717
Neohodnoceno

Amulet MINI LITE 16", barva růžová, model 2020

Toto dětské kolo je určeno pro malé cyklisty od 4 let či výšky postavy od cca 100 cm.

Kolo je k dispozici v barevném provedení růžová, zelená a mintová!

Je pro Vás váha dětského kola důležitá? Jste tu správně! Dětská kola AMULET patří k těm nejlehčím na trhu! Váha tohoto modelu je pouze 6,9 kg!

 

 


 • Do 4 dnů
6 999 Kč
Kategorie: Dětská kola
 

Přednosti dětského kola Amulet Mini 16, modelová řada 2020:

 • nízká hmotnost pro pohodlnou jízdu, pouze 6,9 kg s pedály! (váženo bez postranních koleček)
 • česká značka
 • hliníkový rám a vidlice
 • sportovní geometrie a snížená horní část rámu pro snadné nastupování
 • velikost 16", pro výšku dítěte 100-120cm
 • 2 nezávislé brzdy
 • přední v-brake, brzdový páka s krátkým chodem pro krátké dětské prstíky
 • zadní torpédo pro rychlé intuitivní zastavení
 • kryt řetězu
 • bezpečnostní prvky dle norem EN 14765
 • sedlo s madlem pro dopomoc
 • postranní kolečka v balení

 

 

 

Hliníkový rám dětského kola AMULET MINI 16 je navržen tak, aby bylo dosaženo co nejnižší hmotnosti celého kola, ale zároveň vyhovovalo přísným normám EN a hlavně, aby se dětem a rodičům líbilo. Design rámu a geometrie řidítek je navržena pro bezpečné nasedání a sesedání malých dětí z kola. Díky prohnuté horní rámové trubce, ale také díky nízko položeným řidítkům se kolo lépe ovládá, protože vlastní těžiště dítěte je více nad středem kola. Lepší jízdní vlastnosti zaručuje také velmi nízká váha (pouze 6,9 kg, kompletní kolo s pedály bez postranních koleček), čímž jsme také ulehčili maminkám, které musí kolo nosit do schodů nebo dávat do auta.

Dětem se kolo musí v neposlední řadě i líbit a proto nabízíme tři barevné kombinace pro snadnější rozhodování pro holky i kluky. Všechna dětská kola AMULET splňují bezezbytku bezpečnostní požadavky.

Pro značku AMULET je důležitá spokojenost rodičů i dětí a proto vyrábí jízdní kola se kterými budete spokojeni. To je pro tvůrce kol AMULET ta největší odměna.

Technická specifikace:

Velikost kol: 16"
Hmotnost: 6,9 kg
Rám: Amulet Alloy SG3
Vidlice: Amulet Alloy SG3
Kazeta: 18T
Kliky: Alloy 28T
Brzda přední: V-brake alloy
Brzda zadní: Torpédo
Ráfek: alloy
Pláště: Wanda 16x2,1
Sedlová trubka: alloy
Představec: alloy
Řídítka: alloy
Velikost: 210mm

Součástí kola jsou postranní kolečka!

STROY - GALERIE - AMULET

 

Tady jsme doma... již od roku 1996

Značka Amulet je již několik let na českém trhu. Česká republika, Český ráj jsou místa, kde na kole čerpáme energii, zde se rodí nové myšlenky. Fakt, že má stále více spokojených zákazníků, kteří se k ní rádi vrací, je  důkazem, že nabízí kvalitní kola, která plní očekávání široké škály bikerů, a že její práce a energie vložená do neustálého vývoje, zlepšování a rozšiřování nabídky má smysl.

 

Filozofií značky Amulet je nabídnout kvalitní kolo – komplexně řešený celek, balíček, které splní vaše očekávání a nároky. Nabídka je pestrá a věřte, že si to své kolo vybere, ať jste profesionál, sváteční jezdec, nebo potřebujete kolo do města jako dopravní prostředek.

 

Dobře vypadat je základ

Vedle technické propracovanosti je další, neméně důležitou, vlastností kol Amulet jejich nápaditý design, který v sobě slučuje funkčnost a celkovou oku-lahodící sladěnost všech částí kola. A finálním dílem každého kolo-balíčku je pak jeho cena, která se vždy volí s ohledem na cílového zákazníka. S touto myšlenkou pak pro každý typ kola pečlivě vybírá odpovídající komponenty tak, aby jako celek plnilo všechna očekávání svých nových majitelů při jízdě v terénu stejně jako při cestě na nákup.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.