Retro kolo COLUMBUS zelený holanďan

2684
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Skvělé dámské kolo do města nebo na pohodové výlety. 


  • Do 4 dnů
8 990 Kč
Kategorie: Dámská
 

Stylové kolo německé značky Columbus potěší milovníky holandské klasiky. Tvar rámu v kombinaci s řídítky k tělu (tzv. "vlaštovky") umožní velmi vzpřímený posez na kole. Jízda je pak velmi pohodlná, máte vynikající přehled o provozu a nikdo vás nepřehlédne. Jasně zelená barva rámu vás v provozu navíc ještě zvýrazní.

Kolo je vybaveno integrovanou 3-rychlostní nábojovou převodovkou Shimano Nexus a také dynamem v předním náboji. Dynamo napájí přední světlo Nostalgie LED se spínačem a zadní světlo AXA Go Steady. Pláště mají postranní reflexní pruh. Tento model je osazen přední ráfkovou V-brake brzdou, zadní brzda je protišlapná. 

Ačkoli se jedná o jízdní kolo v retro stylu, jeho vybavení obsahuje moderní prvky: 
Nábojové dynamo Shimano funguje na základě elektromagnetické indukce s minimální ztrátou energie, cyklistu nijak nebrzdí a přitom vyrobí dostatek elektřiny pro světla. Při jízdě se zapnutými světly není vůbec cítit, že dynamo pracuje.
Nábojová převodovka Shimano Nexus je vnitřní zapouzdřený planetový mechanismus umístěný v náboji zadního kola a poskytuje mnoho výhod. Řazení probíhá velmi rychle a intuitivně, při zastavení si lze přeřadit na lehký převod a znovu se pohodlně rozjet, takže odpadá nutnost si do předu podřazovat. Systém také umožňuje zakrýt řetěz plným krytem, čímž se prodlouží jeho životnost.

 

Vlastnosti Jízdní kolo se stylem a geometrií klasických kol holandského typu Rám Hi Ten Wave, svařovaný, výška 50 cm, vhodné pro postavy 165–180 cm
Převody 3rychlostní převodovka Shimano Nexus Inter 3 Barva zelená
Brzdy Přední ráfková, zadní protišlapná Pneumatiky černé s reflexním pruhem
Ráfky Niro Westwood, stříbrné Paprsky Pozink, 2 mm
Osvětlení Přední i zadní diodové napájené nábojovým dynamem Shimano Další výbava Kryt řetězu kompletní, nosič, blatníky, stojánek, zvonek, hustilka, integrovaný zámek zadního kola

Columbus

Prémiová NĚMECKÁ značka městských kol, retro kol a elektrokol

Pohodlné a skvěle vybavené citybikes s moderními technologiemi.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.