Městské kolo Manchester Black 26"

40
Neohodnoceno

Městské kolo v retro stylu v elegantní černé barvě. Kvalitní česká výroba, použití spolehlivých komponentů a krytí rizikových částí dělají z kola prakticky bezúdržbový bicykl. Kolo je vybaveno lehkou 3-rychlostní převodovkou, předním nábojem Shimano s integrovaným dynamem, českými pneumatikami Rubena Flash s protiprůraznou ochranou a reflexním pruhem, komfortním gelovým sedlem a gripy z italské koženky.


  • Do 4 dnů
11 059 Kč
Kategorie: Dámská
Záruka: 2 roky
 

Městské kolo Manchester nabízíme v elegantní černé barvě, do které je sladěn i nosič, prodloužené blatníky a kryt řetězu. Barva je nanášená speciální práškovou technikou a lakované části jsou posléze vypalovány, kolo tak neztratí svůj lesk ani po letech používání. 

Kolo je vybaveno lehkou třírychlostní převodovkou Shimano Inter Nexus 3, se kterou hravě zvládne mírně až středně kopcovitý terén. Dále nechybí ani přední náboj Shimano s integrovaným dynamem, se kterým bez námahy vyrobíte energii pro diodová světla. Oproti historickým přítlačným dynamům, moderní dynama pracují na principu magnetické indukce, tedy bez tření, které zbytečně odebírá energii navíc, proto vaší jízdu integrované dynamo nebude zatěžovat a přitom zajistí nezbytné osvětlení.

Kolo jsme vybavili českými pneumatikami Rubena Flash s protiprůraznou ochranou a reflexním pruhem (26" x 1,75"). Pro vaše pohodlí dál na kole nechybí ani komfortní gelové sedlo a gripy z italské koženky. Styl a pohodlí v jednom. Kvalitní česká výroba, použití spolehlivých komponentů a krytí rizikových částí dělají z kola prakticky bezúdržbový bicykl.

 

Vlastnosti Dámské městské kolo v retro stylu Rám Ocel, výška 45 cm , vhodné pro postavy 150 - 170 cm.
Převodovka Shimano Nexus, třírychlostní Barva Černá
Brzdy Přední V-brake, zadní protišlapná Pneumatiky 26"/1,5", reflexní pruh, protiprůrazová ochrana Rubena Flash
Ráfky Hliníkové s dvojtou stěnou Remerx Paprsky Nerez, 2 mm
Osvětlení Nábojové dynamo Shimano, přední i zadní LED, zadní s funkcí stand light. Další výbava Kryt řetězu, nosič, blatníky, stojánek, zvonek, koženkové sedlo a gripy v hnědé barvě, stojánek, kryt zadního blatníku černý platový síťovaný.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.