Helma Yakkay Tokyo Blue Tech

1336/M -
Neohodnoceno

Krásná helma už nejen ve snech! Máte pocit, že obyčejná cyklistická přilba je jako pěst na oko a že v ní vypadáte hrozně? Tomu je teď konec! Každá žena někdy zažila pocit, kdy by si nejraději nebrala helmu vůbec, protože má pocit, že v ní vypadá hrozně. Už žádné hazardování se štěstím. 


2 690 Kč
Kategorie: Cyklo a inline helmy
Záruka: 2 roky

Zvolte variantu

  • Velikost: M (55-57 cm)
    • Kód: 1336/M - |
    • Do 4 dnů
    2 690 Kč
       
 

Helmy Yakkay v sobě pojí záruku bezpečnosti, stejně jako design a módní vzhled. Jsou stylovým doplňkem pro každého cyklistu. Bezpečnost a elegance konečně jdou ruku v ruce a nemusíte volit jedno, či druhé!

Helma Yakkay Tokyo Blue Tech je decentním kloboučkem. Základem je cyklopřilba ve tmavém provedení s drobným, moderním vzorem, která je pak pokrytá pokrývkou ze 100% polyesteru. Helma má všestranné využití - dá se používat jak s pokrývkou, tak bez ní. Samotný základ pak má větrací otvory a je vypolstrován pomocí pěnových výstelek.

Přilby Yakkay jsou plně certifikovány podle CE EN1078.

Velikost přilby Yakkay (dle obvodu hlavy): M  55 - 57 cm
   
   
   

 

YAKKAY

Není náhodou, že YAKKAY byla založena v Dánsku. Skutečnost, že Dánští lidé patří mezi nejvíce lidí na světě na cestách na kolech a milujícím designu, inspirovala skupinu předních dánských designérů, aby iniciovali společnost. 

Výrobky firmy YAKKAY jsou vyvíjeny na základě našeho pohledu na konkrétní přání a záležitosti současných lidí. Tento pohled se přemění na zřejmé a krásně navržené řešení. Řešením jsou výrobky společnosti YAKKAY. 

YAKKAY se nachází v Kodani v Dánsku a má distribuci po celém světě.

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.