Helma Yakkay Tokyo Blue Stripe

1333/M -
Neohodnoceno

Zebrovaná nádhera místo helmy. Nesluší vám helma, nebo nenosíte helmu vůbec? Nepodceňujte nebezpečí při jízdě a pořiďte si stylovou cyklistickou přilbu Yakkay, která padne každému!


2 692 Kč
Kategorie: Cyklo a inline helmy
Záruka: 2 roky

Zvolte variantu

  • Velikost: M (56-60 cm)
    • Kód: 1333/M - |
    • Do 4 dnů
    2 692 Kč
       
 

 

Helmy jsou málokdy něčím, co by člověk nosil s potěšením – jedná se o nutnou prevenci. Ne tak u přileb od společnosti Yakkay - ty dokazují, že i přilba může být elegantním a přitom funkčním módním doplňkem.

Jako korpus přileb Yakkay využívá vysoce kvalitní cyklistické helmy s větracími otvory a pěnovými výstelkami, což umožňuje dobré provětrávání a pohodlné usazení na hlavě. Základ je pak potažen pokrývkou ze 100% bavlny – zrovna Yakkay Tokyo Blue Stripe má pokrývku ve tvaru kloboučku. Díky decentním pruhům a kombinaci tmavomodré a bílé padne k oblečení všeho druhu, ať už k formálnímu, či neformálnímu.


Pokrývka helmy je odnímatelná, proto není problém klobouček sejmout a helmu využívat v její sportovní verzi, tedy jako samostatný korpus. Jak je vidět právě u helem Yakkay, elegantní nemusí znamenat nepraktické a důraz na design nepotlačuje kvalitu.

Přilby Yakkay jsou plně certifikovány dle CE EN1078. 

Dostupná velikost helmy Yakkay (dle obvodu hlavy): M   55-57 cm 

 

YAKKAY

Není náhodou, že YAKKAY byla založena v Dánsku. Skutečnost, že Dánští lidé patří mezi nejvíce lidí na světě na cestách na kolech a milujícím designu, inspirovala skupinu předních dánských designérů, aby iniciovali společnost. 

Výrobky firmy YAKKAY jsou vyvíjeny na základě našeho pohledu na konkrétní přání a záležitosti současných lidí. Tento pohled se přemění na zřejmé a krásně navržené řešení. Řešením jsou výrobky společnosti YAKKAY. 

YAKKAY se nachází v Kodani v Dánsku a má distribuci po celém světě.

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.