Helma Yakkay Tokyo Black Denim

1324/S -
Neohodnoceno

Buď "in", jezdi stylově, elegantně, bezpečně! Cyklistické přilby Yakkay v sobě kombinují konec kompromisů a obav. Helma Yakkay Tokyo Black Denim je snad nejoblíbenějším druhem kloboučkové cyklistické přilby Yakkay Tokyo. Vzhledem připomíná klobouček, který příjemně stíní, perfektně sedí na hlavě a díky svému minimalistickému designu se hodí ke všemu – k elegantnímu i ležérnímu oblečení, stejně jako k formálnímu i neformálnímu. Ocení ji jak dámy, tak pánové.


2 690 Kč
Kategorie: Cyklo a inline helmy
Záruka: 2 roky

Zvolte variantu

  • Velikost: S (53-55 cm)
    • Kód: 1324/S - |
    • Do 4 dnů
    2 690 Kč
       
 

Cyklistické helmy Yakkay jsou celkově proslulé pro svou bezpečnost kombinovanou s prvotřídním vzhledem a designem. Bezpečnost a styl skutečně mohou jít ruku v ruce, ukazují tyto přilby naprosto jasně. Jako základ přilby slouží vysoce kvalitní korpus s větracími otvory a pěnovými výstelkami, díky kterým helma příjemně větrá a pohodlně sedí na hlavě. Korpus je následně potažen kloboučkem ze 100% bavlny. Klobouková část je odnímatelná, proto lze helmu využívat jak v jejím elegantnějším vzhledu, tak jako klasickou přilbu.

Přilby Yakkay jsou plně certifikovány dle CE EN1078.

Dostupná velikost helmy Yakkay (dle obvodu hlavy): S   53-55 cm 
   
   
   

 

 

YAKKAY

Není náhodou, že YAKKAY byla založena v Dánsku. Skutečnost, že Dánští lidé patří mezi nejvíce lidí na světě na cestách na kolech a milujícím designu, inspirovala skupinu předních dánských designérů, aby iniciovali společnost. 

Výrobky firmy YAKKAY jsou vyvíjeny na základě našeho pohledu na konkrétní přání a záležitosti současných lidí. Tento pohled se přemění na zřejmé a krásně navržené řešení. Řešením jsou výrobky společnosti YAKKAY. 

YAKKAY se nachází v Kodani v Dánsku a má distribuci po celém světě.

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.