Helma Yakkay Paris Army Velvet

1321/S -
Neohodnoceno

Zaujměte okolí! Řekněte jim, že i na kole jste stylovíNesluší Vám současná cyklistická přilba nebo dokonce na kolo přilbu proto nenosíte vůbec? Kompromisům a obavám je konec! Cyklistická přilba Yakkay Paris Army Velvet je modelem spíše pro pány cyklisty. Cyklopřilba ve tvaru čepice s kšiltem, s jednoduchým designem a v tmavé khaki barvě má velmi universální použití.


2 690 Kč
Kategorie: Cyklo a inline helmy
Záruka: 2 roky

Zvolte variantu

  • Velikost: S (53-55 cm)
    • Kód: 1321/S - |
    • Do 4 dnů
    2 690 Kč
       
 

 

Cyklistické helmy Yakkay jsou nejen bezpečnostním, ale také zejména stylovým doplňkem pro každého cyklistu.  Dánská společnost Yakkay vyrábí jen ty nejkvalitnější cyklistické helmy zajišťující bezpečnost na kole se silným důrazem na jejich design. Nová kolekce Vás nadchne a přesvědčí, že elegantní nemusí znamenat nepraktické a že se bezpečnost a styl mohou propojit v dokonale funkční celek.

Přilby Yakkay jsou plně certifikovány dle CE EN1078, korpus přilby má větrací otvory a polstruje se pomocí pěnových výstelek, což umožňuje dobrou ventilaci vzduchu a pohodlné usazení na hlavě.

 

Velikosti přileb Yakkay (dle obvodu hlavy):
S 53 - 55 cm
M 55 - 57 cm
   

Dostupné velikosti vybraného modelu: S, M

YAKKAY

Není náhodou, že YAKKAY byla založena v Dánsku. Skutečnost, že Dánští lidé patří mezi nejvíce lidí na světě na cestách na kolech a milujícím designu, inspirovala skupinu předních dánských designérů, aby iniciovali společnost. 

Výrobky firmy YAKKAY jsou vyvíjeny na základě našeho pohledu na konkrétní přání a záležitosti současných lidí. Tento pohled se přemění na zřejmé a krásně navržené řešení. Řešením jsou výrobky společnosti YAKKAY. 

YAKKAY se nachází v Kodani v Dánsku a má distribuci po celém světě.

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.