Helma Yakkay Cambridge Gold

1312/M -
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Jdi do toho po hlavě, ale se stylem a elegancí! Cyklistické helmy Yakkay jsou propojením bezpečnosti a životního stylu, což vytvoří dokonale funkční celek a to nejen při jízdě za vzděláním. 


2 690 Kč
Kategorie: Cyklo a inline helmy
Záruka: 2 roky

Zvolte variantu

  • Velikost: M (55-57 cm)
    • Kód: 1312/M - |
    • Do 4 dnů
    2 690 Kč
       
 

 

Cyklistická přilba Yakkay Cambridge Gold je modelem spíše pro pány cyklisty. Cyklopřilba ve tvaru čepice s kšiltem, s jednoduchým designem a v beige/zlaté barvě má velmi univerzální použití.

Přilby Yakkay jsou certifikovány dle CE EN1078, korpus přilby má větrací otvory a polstruje se pomocí pěnových výstelek, což umožňuje dobrou ventilaci vzduchu a pohodlné usazení na hlavě.

Dostupná velikost helmy Yakkay (dle obvodu hlavy): M   55-57 cm 
   
   
   

 

YAKKAY

Není náhodou, že YAKKAY byla založena v Dánsku. Skutečnost, že Dánští lidé patří mezi nejvíce lidí na světě na cestách na kolech a milujícím designu, inspirovala skupinu předních dánských designérů, aby iniciovali společnost. 

Výrobky firmy YAKKAY jsou vyvíjeny na základě našeho pohledu na konkrétní přání a záležitosti současných lidí. Tento pohled se přemění na zřejmé a krásně navržené řešení. Řešením jsou výrobky společnosti YAKKAY. 

YAKKAY se nachází v Kodani v Dánsku a má distribuci po celém světě.

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.