ADAPTÉR NOSIČE BASIL MIK

3053
Neohodnoceno

Tento adaptér pomůže uzpůsobit nosič pro systém Basil MIK během sekundy.


  • Do 4 dnů
549 Kč
Kategorie: Adaptéry
Záruka: 2 roky
 

Nosná deska MIK je ideální pro cyklisty, kteří chtějí vylepšit svůj rám tak, aby vyhovoval systému MIK. Tato nosná deska umožňuje připojit jakékoli příslušenství vybavené adaptérem MIK k vašemu nosiči zavazadel za pouhou jednu sekundu. K dispozici je široká škála příslušenství, včetně kufrů a košů s dostatkem úložného prostoru. Jakmile je vybaven komponentami systému MIK, je to tak jednoduché, jako zacvaknout preferovaný úložný předmět nebo příslušenství na místo.

Vezměte prosím na vědomí, že kola, která jsou již vybavena integrovanými systémy MIK, včetně nosné desky, se nemusí starat o upgrade svého kola pomocí tohoto příslušenství. Tato nosná deska MIK je vhodná pro nosiče zavazadel o šířce 100-170 mm.

 

Adaptér je vhodný pro nosiče šířky 100-170 mm
Balení: krabička Basil

 

Ukázka instalace a použití systému MIK v anglickém jazyce:
ZDE

 

Společnost BASIL byla založená na konci roku 1976 v Holandsku a od této doby vyvíjí a vyrábí velké množství cyklistických tašek, které jsou velmi vhodné na cyklovýlety anebo do práce. Basil nabízí různé modely tašek pro ženy, muže i děti. Tašky jsou funkční s vysoce kvalitní povrchovou úpravou. 

Velký důraz kdadou ve firmě BASIL na design, takže tašky a cyklistické doplňky jsou často vyráběny v stylovém vzhledu a v různých barevných vzorech.

Dámské brašny mají podobný tvar a design jako normální kabelky. Navíc mají ale i všechny praktické funkce a vlastnosti nákupních tašek, s možností praktického uchycení na jízdní kolo. Vynikající vzhled a barevnost zaručí, že si vás ihned všichni na  ulici všimnou.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.