ADAPTÉR NOSIČE BASIL MIK PRO BRAŠNU

3050
Neohodnoceno
  • 1 z 3

Adaptér, kterým je možno připevnit koš či brašnu Basil k nosiči či adaptéru nosiče s MIK systémem.


  • Do 4 dnů
429 Kč
Kategorie: Adaptéry
Záruka: 2 roky
 

Díky této předem sestavené desce adaptéru můžete snadno zacvaknout koše na kole na místo na rámu kola u nosiče zavazadel s jakýmkoli rámem, který nese integrovaný systém MIK nebo nosnou desku MIK. Adaptérová deska MIK umožňuje připevnění a přenášení všech druhů předmětů s procesem montáže, který může trvat jen jednu sekundu. Systém MIK se hodí téměř ke každému nosiči zavazadel. Adaptérová deska MIK je navržena pro použití s ​​nosnými regály s již integrovaným systémem MIK. Pokud nemáte kolo nebo elektrokolo s integrovaným systémem, můžete místo toho použít nosnou desku MIK, kterou lze snadno namontovat na nosič zavazadel: ADAPTÉR NOSIČE BASIL MIK

Desku adaptéru MIK lze použít k připevnění cyklistických tašek a košů za pouhý okamžik. Vyjmutí příslušenství je také neuvěřitelně rychlé, což vám během rušných dní ušetří spoustu času.

 


Ukázka instalace a použití systému MIK v anglickém jazyce:
ZDE

 

Společnost BASIL byla založená na konci roku 1976 v Holandsku a od této doby vyvíjí a vyrábí velké množství cyklistických tašek, které jsou velmi vhodné na cyklovýlety anebo do práce. Basil nabízí různé modely tašek pro ženy, muže i děti. Tašky jsou funkční s vysoce kvalitní povrchovou úpravou. 

Velký důraz kdadou ve firmě BASIL na design, takže tašky a cyklistické doplňky jsou často vyráběny v stylovém vzhledu a v různých barevných vzorech.

Dámské brašny mají podobný tvar a design jako normální kabelky. Navíc mají ale i všechny praktické funkce a vlastnosti nákupních tašek, s možností praktického uchycení na jízdní kolo. Vynikající vzhled a barevnost zaručí, že si vás ihned všichni na  ulici všimnou.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.